Porovnať nehnuteľnosti

Lukratívny pozemok v centre Košíc s už schváleným stavebným povolením

Košice, Košický kraj, Východné Slovensko, 04151, Slovensko
290 000€

Popis

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok na hlavnom košickom ťahu na Rožňavu, Terasu a KVP, kde sa môže okamžite začať stavať. Lokalita v centre mesta ponúka rozlohu o výmere 1079m2 vybaveným stavebným povolením pre zámer LPG stanice, obchodu, kaviarne a reštaurácie.

Pôvodný stavebný zámer LPG stanice má právoplatné stavebné povolenie, ktoré je v prípade zmeny podnikateľského zámeru budúceho vlastníka možné upraviť. Budúcemu vlastníkovi tak odpadá zdĺhavý proces vybavovania stavebného povolenia, ktoré je časovo a úradne náročné. Cez pozemok vedie elektrické pripojenie, voda a optické káble, ktoré sú zmapované a presunuté tak, aby sa mohla realizovať výstavba.

Zvažujúci sa terén ponúka priestor na rozličné architektonické riešenia, nielen realizáciu prízemnej budovy, ale napríklad aj netypické dvojpodlažné riešenie s presklenou galériou. Dvojpodlažnosťou sa dá dosiahnúť vstup priamo z verejného chodníka. Je možné vybaviť ju jednoduchou žiadosťou o zmenu stavby a ohlásením. Pozemok je dostatočne veľkorysý na funkčnú výstavbu.

Benefitom ponúkanej lokality v zastavanej časti obce je chýbajúca občianska vybavenosť vrátane gastro prevádzky, je preto možné využiť pozemok aj na výstavbu reštaurácie, obchodu administratívnej budovy či iného polyfunkčného objektu. Pozemok ponúka panoramatický výhľad na blízky amfiteáter a Triedu SNP.

 

 

Informácie

Aktualizované: 17 marca, 2020 9:34 pm

  • Cena: 290 000€
  • Rozloha pozemku: 1079 m²
  • Typ nehnuteľnosti: Pozemky
  • Status: Predaj
  • Adresa: Košice, Košický kraj, Východné Slovensko, 04151, Slovensko
  • Lokalita: Košice 2
  • PSČ: 04151
  • Krajina: Slovensko

Podobné nehnuteľnosti

200 165€

Pozemok na polyfunkčnú výstavbu Košice- Juh

Červený rak, Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV, Košice, Košický kraj, Východné Slovensko, 04001, Slovenská republika

Pozemky

200 165€

Pozemok v Nižnom Klátove

Nižný Klátov, Košický kraj, Východné Slovensko, 044 12, Slovensko

Pozemky

85 000€

PREDOŠLÉ

Meštiansky dom v historickom centre Košíc

ĎALŠIE

Pozemok v Nižnom Klátove