Porovnať nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť v Tokajskej oblasti

Slovenské Nové Mesto, okres Trebišov, Košický kraj, Východné Slovensko, 076 33, Slovensko
111 500€

Popis

Amazon real studio s.r.o. vám do pozornosti dáva predaj nehnuteľnosti v okrese Trebišov ,v  obci Slovenské Nové Mesto na ulici Hlavná.

V súčasnosti je obec Slovenské Nové Mesto dôležitým dopravným a železničným uzlom. Je súčasťou Tokajskej vinohradníckej oblasti, má tri hraničné priechody do Maďarskej republiky, ktorých význam vzrástol hlavne v roku 2004, keď sa Slovensko stalo členským štátom Európskej únie a po vstupe Slovenska do Schengenského priestoru. Obec Slovenské Nové Mesto je súčasťou Tokajskej vínnej cesty, počas ktorej sa môžete oboznámiť s kultúrnym dedičstvom a prírodným  bohatstvom tejto jedinečnej vinohradníckej a vinárskej oblasti. Všade okolo sú dostupné rôzne turistické atrakcie, ponúka tak široké spektrum trávenia aktívneho voľného času.

Nehnuteľnosť je vedená na liste vlastníctva ako budova zdravotníckeho a sociálneho zariadenia .Táto budova bola pre kvalifikovaná z rodinného domu na zdravotnícke a sociálne  zariadenie pred viac ako 10 rokmi. Momentálne budove tieto služby sú zrušené, ale budúci majiteľ ak sa rozhodne tieto sociálne služby obnoviť obec a široké okolie by to určite privítalo. Potrebné zariadenia a nábytok je k dispozícii k týmto službám ešte v budove.

Predmetná  nehnuteľnosť vie osloviť  záujemcov  o podnikanie aj v inom odvetí ,ako obchodnom ,cestovnom ruchu ,školstve a v rôznych iných službách. Pri  pre myslenej a vkusnej rekonštrukcii  sa budova môže  využívať ako rodinný dom s úžitkovou plochou 300m2 ,kde je aj podkrovie pripravené na bývanie. V budove sú zavedené všetky inžinierske siete, voda ,plyn ,elektrika ,obecná kanalizácia. Základy tejto budovy boli postavené v roku 1930 a rekonštrukcia objektu postupne bola prevedená od roku 2009 .

Môžeme skonštatovať ,že táto nehnuteľnosť má veľký potenciál v lokalite kde sa nachádza a vo veľkosti pozemku ktorá má rozlohu  1142 m2 .

Pri predaji tejto nehnuteľnosti exkluzívnu starostlivosť a obhliadky budovy zabezpečuje Timea Gruszecká realitný expert Amazon real studio s.r.o.

Informácie

Aktualizované: 12 januára, 2021 7:07 pm

  • Cena: 111 500€
  • Rozloha: 412 m²
  • Rozloha pozemku: 1142 m²
  • Typ nehnuteľnosti: Domy
  • Status: Predaj
  • Adresa: Slovenské Nové Mesto, okres Trebišov, Košický kraj, Východné Slovensko, 076 33, Slovensko
  • PSČ: 076 33
  • Krajina: Slovensko

Podobné nehnuteľnosti

399 000€

Dom v pamiatkovej zóne Košiciach

Zámočnícka, Stredné Mesto, Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I, Košice, Košický kraj, Východné Slovensko, 040 01, Slovenská republika

m²: 200

Domy

399 000€

m²: 200

Domy

Podnikateľské aj rodinné sídlo, máme pre vás novú usadlosť !

Čečejovce, okres Košice - okolie, Košický kraj, Východné Slovensko, 04471, Slovensko

m²: 565

Domy

485 000€

m²: 565

Domy


PREDOŠLÉ

Príjemné bývanie na severe mesta v Košiciach