Porovnať nehnuteľnosti

250 000€

Byt v starom meste – investícia ktorá nesklame

Štefánikova, Stredné Mesto, Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I, Košice, Košický kraj, Východné Slovensko, 042 91, Slovensko

Bath: 1m²: 168

Byty na predaj aj kúpu

250 000€

Bath: 1m²: 168

Byty na predaj aj kúpu

Predaj bytu po novej rekonštrukcii Košice II – Sídlisko KVP

Wurmova, Grunt, Košice - mestská časť Sídlisko KVP, okres Košice II, Košice, Košický kraj, Východné Slovensko, 040 23, Slovensko

m²: 67

Byty na predaj aj kúpu

180 000€

m²: 67

Byty na predaj aj kúpu


Sťahujete sa za prácou, štúdiom či rodinou? Ponúkame vám byty na predaj aj kúpu. Novučičké, prerobené, v pôvodnom stave, v centre mesta aj na okraji, s alebo bez garáže či pivnice, garsónka, jedno-, dvoj-, troj- či dokonca štvorizbák – naša ponuka je veľkorysá a veríme, že si vyberiete svoje nové bývanie.

Byty na predaj / kúpu vám radi ukážeme a poskytneme všetky potrebné informácie. Naši realitní makléri sú vám k dispozícii a vždy vám ochotne predostrú aktuálnu ponuku. V prípade záujmu vám byty na predaj ukážu (po dohode). Zakaždým sa usilujú prispôsobiť sa vášmu pracovnému či rodinnému časovému harmonogramu. Cieľom je predstaviť vám dostupné byty na predaj (perfektným pomocníkom je 3D vizualizácia). Do pozornosti dávame aj odborné poradenstvo zamerané na všetky dôležité aspekty týkajúce sa nehnuteľností – či už ide o kúpu alebo chcete predať  nehnuteľnosť. Robíme aj odhad ceny nehnuteľnosti.

Klienti oceňujú nielen pekné byty na predaj / kúpu, ale aj naše bohaté skúsenosti, výbornú znalosti v oblasti realít aj legislatívy či financovania – jednoducho všetkých dôležitých aspektov, ktoré si žiada predaj alebo kúpa nehnuteľnosti. Zakladáme si na nadštandardných službách, ústretovosti a diskrétnosti.

Byty na predaj podľa vášho gusta

Svoju činnosť sústreďujeme na byty na predaj alebo kúpu v Košiciach a okolí. Vynakladáme maximálne úsilie, aby sme klientom našli perfektné byty na predaj, ktoré v maximálnej miere naplnia ich požiadavky a potreby. Či už plánujete bývať sami, s partnerom, manželom, deťmi či známym – veríme, že vám dokážeme ponúknuť byty na predaj podľa vášho gusta. Náš zámer je jednoduchý, a to nájdenie ideálneho bytu pre každého klienta – a to za najlepšiu cenu a v čo najkratšom čase. Na reality sme experti.

Celý proces predaja / kúpy sa klientom usilujeme v maximálnej miere uľahčiť a zjednodušiť. Zabezpečíme obhliadku, kúpnu či predajnú zmluvu spĺňajúcu všetky potrebné náležitosti a ostatné potrebné úkony. Vašou úlohou je jediné – vybrať si byt, ktorý sa stane vaším domovom.

Dodáme, že naša činnosť sa nesústredí výlučne na byty na predaj, resp. kúpu, ale aj na pozemky a rodinné domy na predaj alebo kúpu.

S nami ste už len krok od perfektného bývania podľa vašich predstáv.