Porovnať nehnuteľnosti

990 000€

Meštiansky dom v historickom centre Košíc

Alžbetina, Staré Mesto, okres Košice I, Košice, Košický kraj, Východné Slovensko, 04086, Slovensko

m²: 450

Domy na predaj

990 000€

m²: 450

Domy na predaj


Súčasťou našej ponuky sú domy na predaj, ktoré uspokoja aj náročnejších klientov. Preto ak hľadáte moderné nehnuteľnosti v Košiciach a okolí (Šaca, Pereš a iné oblasti), u nás ste na správnej adrese.

Domy na predaj, ktoré oslovia a zaujmú

Hľadáte bungalov, alebo viacposchodový dom? Chcete sa už len nasťahovať, alebo si plánujete prerobiť interiér podľa svojho gusta? Uvítate dom s veľkou záhradou a miestom na parkovanie minimálne dvoch áut, alebo vám úplne postačí menší dvor? Uprednostňujete radovú výstavbu, alebo vás viac zaujímajú domy na predaj nachádzajúce sa na vidieku? Radi ste v obklopení zelene, alebo vám nevadí rušnejšia hlavná cesta v blízkosti? Nech už sú vaše predstavy a nároky na bývanie akékoľvek, v Amazon Reality Košice veríme, že naše domy na predaj vás oslovia a zaujmú.

Domy na predaj pre jednotlivcov aj rodiny

Domy na predaj v našej ponuke sú vhodné pre jednotlivcov, páry aj viacčlenné rodiny. Samozrejme, pre nás sú vždy prvoradé vaše požiadavky, ktoré sa usilujeme zhmotniť do konkrétnych nehnuteľností. Naši realitní makléri vám vo výraznej miere uľahčia hľadanie, výber aj obhliadku konkrétnych domov. Stanú sa spoľahlivým partnerom počas celého procesu, t. j. od prvotných konzultácií, cez obhliadku až po finálny podpis kúpnej zmluvy a odovzdaniu kľúčov od nového domu.  Usilujeme sa, aby naše domy na predaj (ako aj byty na predaj) spĺňali všetky predpoklady pre moderné bývanie a stali sa vašimi novými domovmi, ktoré vám poskytnú dokonalé možnosti relaxu a oddychu.

Naša realitná kancelária sa nezameriava výlučne na domy na predaj, ale aj na ich kúpu. Ak chcete predať nehnuteľnosť, ozvite sa nám. Postaráme sa o odhad ceny aj bezpečný predaj za najlepšiu cenu. Zabezpečíme, aby ste neprišli o peniaze aj nehnuteľnosť tým, že naletíte rôznym podvodníkom. Zakaždým sa môžete spoľahnúť na naše odborné skúsenosti a poradenstvo. Cieľom je vytvárať spolupráce založené na vzájomnej dôvere, či už ide o domy na predaj alebo iné nehnuteľnosti.

Sme experti na pozemky, byty aj domy na predaj. Náš tím tvoria skúsení realitní makléri, ktorí ochotne prevezmú starosti a rôzne vybavovačky na svoje plecia. O tom, že sme experti na reality, sa presvedčili už mnohí naši klienti, ktorí oceňujú služby na nadštandardnej úrovni aj profesionálnu prácu a zanietenie našich maklérov.